Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą świadczącą zintegrowane usługi w zakresie technologii internetowych. Nasz kreatywny potencjał opieramy na doświadczeniu naszych pracowników. Mamy duże kompetencje w opracowywaniu i realizacji dedykowanych narzędzi takich jak serwisy www, systemy intranetowe, sklepy internetowe czy dedykowane systemy badawcze i administracyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem firma prowadzi rekrutację do swojego biura w Rzeszowie na stanowiska:

Opis stanowiska pracy

W związku z obecnym rozwojem firmy i powiększeniem zespołu poszukujemy osoby gotowej i chętnej do podjęcia pracy na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie i planowanie działań promocyjnych w tym opracowywanie strategii w zakresie Marketingu Internetowego
  • realizację i kontrolę budżetu marketingowego
  • monitorowanie i raportowanie działań
  • przygotowywanie materiałów marketingowych
  • komunikację i budowanie wizerunku firmy na portalach społecznościowych
  • wsparcie i aktywne działania na stronie www firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych online
  • prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach
  • znajomość Social Media i mechanizmów komunikacji online
  • komunikatywność, poczucie humoru i umiejętność pracy w zespole
  • wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu marketingu
  • kreatywność i zaangażowanie w realizację celów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie w młodym i dynamicznym zespole
  • samodzielność, możliwość rozwoju przy realizacji ciekawych projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie w realizacji pomysłów
  • przyjazne warunku pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na maila:

praca@moonbite.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)”. Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.