Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą świadczącą zintegrowane usługi w zakresie technologii internetowych. Nasz kreatywny potencjał opieramy na doświadczeniu naszych pracowników. Mamy duże kompetencje w opracowywaniu i realizacji dedykowanych narzędzi takich jak serwisy www, systemy intranetowe, sklepy internetowe czy dedykowane systemy badawcze i administracyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem firma prowadzi rekrutację do swojego biura w Rzeszowie na stanowiska:

Opis stanowiska

  • współpraca i obsługa dotychczasowych klientów
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami
  • identyfikacja oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert, kalkulacji i negocjowanie warunków współpracy

Wymagania

  • charyzma i zaangażowanie w pracy
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy
  • znajomość usług i trendów internetowych będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych efektów
  • pracę w pełnym wymiarze czasu (umowa o pracę),
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na maila:

praca@moonbite.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)”. Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.