Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą świadczącą zintegrowane usługi w zakresie technologii internetowych. Nasz kreatywny potencjał opieramy na doświadczeniu naszych pracowników. Mamy duże kompetencje w opracowywaniu i realizacji dedykowanych narzędzi takich jak serwisy www, systemy intranetowe, sklepy internetowe czy dedykowane systemy badawcze i administracyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem firma prowadzi rekrutację do swojego biura w Rzeszowie na stanowiska:

Opis stanowiska

Szukamy młodych, kreatywnych i odważnych ludzi, którzy będą odpowiedzialni za:

  • rozwijanie autorskiej platformy e-commerce
  • praca nad autorskimi aplikacjami CMS, CRM, B2B
  • bieżąca obsługa istniejących wdrożeń systemu moonCMS oraz moonSHOP
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka programowania PHP 5.x (programowanie obiektowe)
  • znajomość przynajmniej jednego z frameworków: Zend Framework 1, Zend Framework 2 lub Symfony2
  • dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery, mile widziane inne biblioteki, np. backbone.js)
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL (MySql)
  • mile widziana znajmość pracy z wybranym systemem kontroli wersji (jak nie znasz to nauczymy Cię GITa)
  • kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych efektów
  • pracę w pełnym wymiarze czasu (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na maila:

praca@moonbite.pl

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)”. Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.